navigatie overslaan
Muziek

Muziek in de Tuin Blokzijl

Op zondag 6 september klinkt er weer live muziek in de historische binnenstad van Blokzijl! Vier bijzondere tuinen openen hun poorten voor Muziek in de Tuin, een middag vol muziek, gezelligheid en Blokzijlse sfeer.

+ 3 foto's

Tussen 15.30 en 19.00 uur treden The Attic, The Mule Stompers, SoulStrömming en Jordy van Vilsteren gelijktijdig op in vier tuinen door het centrum: Rietvink 7, Bierkade 5, Noorderkade 29 en Vollenhovesedijk 1. Elke band speelt een set van 45 minuten, dus je kunt de hele middag rustig van tuin naar tuin wandelen en genieten van steeds weer een andere muzikale sfeer.

Om 19.00 uur is het nog niet voorbij: op Rietvink 7 start de Nazit in de Tuin, met een DJ die het feest laat doorgaan tot 21.00 uur.

In de tuinen zijn drankjes verkrijgbaar, te betalen met contant geld of pin. De opbrengst hiervan gaat direct naar het evenement, waaronder de gage van de artiesten.

Muziek in de Tuin wordt volledig georganiseerd en gedraaid door vrijwilligers en bewoners van Blokzijl. We zijn dan ook enorm trots en dankbaar dat we gebruik mogen maken van deze fantastische tuinen en dat zoveel lokale ondernemers meehelpen om dit evenement mogelijk te maken.

Dit is niet de eerste keer dat Blokzijl zo klinkt: in 2022, toen Blokzijl haar 350-jarig bestaan vierde, vond Muziek in de Tuin ook al plaats.

Wanneer

-

Prijzen

Entreeprijs
gratis