navigatie overslaan

Vink Fruitboerderij

Beleef het bij Vink Fruitboerderij – een plek waar vakmanschap, plezier en lekker fruit samenkomen.

Vink Fruitboerderij is een veelzijdig fruitteeltbedrijf waar u het hele jaar door kunt genieten van alles wat het seizoen te bieden heeft. Onze boerderijwinkel is jaarrond 6 dagen per week geopend en staat boordevol met dagverse producten van eigen teelt én uit de regio. Denk aan appels, peren, kersen, aardbeien, sappen, stoofperen, fruitsauzen en nog veel meer lekkers uit het seizoen. Vanuit de winkel kijkt u rechtstreeks onze fruitkeuken in, waar met vakmanschap en plezier de lekkerste fruitproducten worden bereid zoals jams, fruitsauzen en stoofperen.

Zelf fruit plukken? Dat kan!

Eind augustus barst het plukseizoen los en openen we onze gezellige zelfpluktuin. Hier kunt u tot ca. eind oktober zelf uw fruit oogsten. Trek je laarzen aan en ga met kruiwagen op ontdekkingstocht naar de lekkerste fruitstukken, een leerzame ervaring voor jong en oud! De pluktuin is geopend op: • Woensdagmiddag van 13.00 tot 17.00 uur • Vrijdag van 10.00 tot 17.00 uur • Zaterdag van 10.00 tot 17.00 uur

De entree is gratis, u betaalt een vaste prijs per kilo geplukt fruit. Houd onze website in de gaten voor het actuele aanbod aan rassen.

Meer dan alleen fruit

Naast vers fruit en heerlijke producten uit eigen keuken, kunt u bij ons ook terecht voor bijzondere fruitbomen – van jonge exemplaren tot karakteristieke oude bomen tot wel 60 jaar oud. Wij bezorgen door heel Nederland.

Pluktrein

In de vakanties rijdt onze pluktuin een ronde door de boomgaard en langs het koelhuis. Leer onder het genot van een appeltje hoe het fruit groeit en wordt geoogst. Daarna is er voor iedereen koffie/thee, Lekker Puur appelsap en Blokzijlerbrok.

Kijk voor meer informatie op www.vinkfruitboerderij.nl of volg ons op Facebook en Instagram en kom het zelf beleven – proeven, plukken en genieten!